Pharmaceutical representative - OTC – PU, HK kraj, Vysočina

Havlík & Stejskal s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
16.07.2012
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:

- atraktivní, samostatnou práci u stabilní, silné farmaceutické společnosti
- návštěvy lékáren v regionu Pardubický a Královéhradecký kraj, kraj Vysočina
- odpovědnost za visibilitu, transferové objednávky, rozvoj regionu
- organizování edukačních seminářů pro odborný personál lékáren
- pravidelná školení a možnost profesního rozvoje
- atraktivní plat, bonusy v závislost na dosažených výsledcích
- služební automobil, PC, mobilní telefon

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o pozici při splnění uvedených kritérií, pošlete prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 14 dnů na e-mailovou adresu: [email protected]. Interview s kandidáty realizujeme po telefonické dohodě v Praze.

Zasláním životopisu i ostatních osobních dokumentů vyjadřujete svůj souhlas s uchováváním a zpracováním Vašich osobních údajů společností Havlík & Stejskal s.r.o. se sídlem Kloknerova 9/2249, Praha 4 – Chodov, 148 00 za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů. Souhlas je možné písemně kdykoliv odvolat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je přední mezinárodní farmaceutická společnost, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej moderních farmaceutických produktů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- vzdělání VŠ/SŠ
- osobnost s energií a drivem, s odolností a vytrvalostí
- zaměření na cíle a výsledky, obchodní předpoklady
- velkou výhodou zkušenosti jako obchodní zástupce v OTC/FMCG
- komunikační a prezentační schopnosti, výborné aktivní naslouchání
- samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost a důslednost
- bydliště v regionu
- ŘP skupiny B, aktivní znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Havlík & Stejskal s.r.o. je česká firma poskytující specializované služby v oblasti personálního poradenství, dlouhodobého profesního rozvoje, rozvoje kariéry a edukace. Řešíme potřeby a spojujeme zájmy obou skupin našich zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Zaměstnáváme a spolupracujeme se zkušenými specialisty se znalostí prostředí a jeho potřeb a zároveň dáváme svým dočasným zaměstnancům možnost poznat profesní prostředí různých společností. Radovat se spolu s Vámi z Vašich úspěchů a být Vám partnerem je pro nás základ společné spolupráce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1284247  Datum zveřejnění: 27.6.2012  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc