Pharmaceutical representative - OTC – PU, HK kraj, Vysočina

Havlík & Stejskal s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 25000 - 35000 /měsíc
  • Termín nástupu: 16.07.2012
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Nabízíme:

- atraktivní, samostatnou práci u stabilní, silné farmaceutické společnosti
- návštěvy lékáren v regionu Pardubický a Královéhradecký kraj, kraj Vysočina
- odpovědnost za visibilitu, transferové objednávky, rozvoj regionu
- organizování edukačních seminářů pro odborný personál lékáren
- pravidelná školení a možnost profesního rozvoje
- atraktivní plat, bonusy v závislost na dosažených výsledcích
- služební automobil, PC, mobilní telefon
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Farmacie

Naším klientem je přední mezinárodní farmaceutická společnost, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej moderních farmaceutických produktů.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadavky:

- vzdělání VŠ/SŠ
- osobnost s energií a drivem, s odolností a vytrvalostí
- zaměření na cíle a výsledky, obchodní předpoklady
- velkou výhodou zkušenosti jako obchodní zástupce v OTC/FMCG
- komunikační a prezentační schopnosti, výborné aktivní naslouchání
- samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost a důslednost
- bydliště v regionu
- ŘP skupiny B, aktivní znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost Havlík & Stejskal s.r.o. je česká firma poskytující specializované služby v oblasti personálního poradenství, dlouhodobého profesního rozvoje, rozvoje kariéry a edukace. Řešíme potřeby a spojujeme zájmy obou skupin našich zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Zaměstnáváme a spolupracujeme se zkušenými specialisty se znalostí prostředí a jeho potřeb a zároveň dáváme svým dočasným zaměstnancům možnost poznat profesní prostředí různých společností. Radovat se spolu s Vámi z Vašich úspěchů a být Vám partnerem je pro nás základ společné spolupráce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
10
Informace o náboru
V případě Vašeho zájmu o pozici při splnění uvedených kritérií, pošlete prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 14 dnů na e-mailovou adresu: josef.stejskal@havlikstejskal.cz. Interview s kandidáty realizujeme po telefonické dohodě v Praze.

Zasláním životopisu i ostatních osobních dokumentů vyjadřujete svůj souhlas s uchováváním a zpracováním Vašich osobních údajů společností Havlík & Stejskal s.r.o. se sídlem Kloknerova 9/2249, Praha 4 – Chodov, 148 00 za účelem zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů. Souhlas je možné písemně kdykoliv odvolat.
Kloknerova 9 / 2249 Zobrazit na mapě
148 00 Praha 4 - Chodov
ID: 1284247   Datum zveřejnění: 27.6.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce