Jr./Sr. Analyst/Developer (Enterprise Integration)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Analýza, návrh, implementace a koordinace požadavků na rozvoj aplikací.

Analýza požadavků na rozvoj aplikací, spolupráce se zadavatelem při specifikaci zadání
Tvorba a revize studie proveditelnosti, funkčních specifikací, detailního návrhu řešení a dalších dokumentů
Spolupráce na implementaci změn do systému
Asistence při akceptačním testování s cílem zajištění splnění uživatelských požadavků
Spolupráce na definici architektury integrační platformy
Spolupráce při plánování a koncepčním rozvoji integrační platformy na základě hluboké znalosti systémů
Získávání znalostí klíčových systémů v TMCZ a jejich uplatňování v projektech
Aktivní účast na interních workshopech a jednáních s dodavateli při definování rozsahu, kvality a časového plánu
Účast na mezinárodních projektech
Koordinace požadavků v rámci IT a úzká spolupráce s projektovými manažery

Kvalifikace:

Vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání technického/ekonomického směru
Obecná znalost procesů implementace projektů
Zkušenosti s technologiemi a vývojovými nástroji, hlavně těmi používanými v oblasti integrace (Tibco nebo podobné)
Podmínkou znalost XML, JAVA
Výhodou znalost SOA, TCP/IP, XPATH, WSDL, PL/SQL
Zkušenosti s relačními databázemi a unixovými operačními systémy
Znalost TIBCO nebo jiných integračních platforem velmi vítána
Znalost angličtiny na technické a komunikativní úrovni – velmi dobrá
Prezentační dovednosti
Velmi dobré analytické schopnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Our client is one of the leading providers of telecommunications and information technologies.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1717281  Datum zveřejnění: 17.4.2014