Java Developer ( Java EE, banking sector )

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Implementace softwaru, exekuce unit testů, psaní dokumentace, podpora systémů v testovacích prostředích a produkce v rámci společnosti
Navrhování a vývoj interface, web services, algoritmů a dalších částí aplikace aby efektivně splnily zadané cíle
Pomoc s navrhováním vývojových standardů, psaní designových specifikací pro IT vývojáře
Účast na různých projektech
Aktivní podpora IT architektů, analytiků a projektových manažerů
Zodpovědnost za přesnost, bezchybnost a konzistenci zdrojových kódů a aplikací jako takových
Práce na projektových úkolech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Služby osobního i firemního bankovnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předpoklady pro úspěšné zvládnutí této role jsou:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Profesionální znalost Java EE 6, Java SE
Znalost práce s verzovacím systémem Git
Dobrá znalost Web services a XML
Znalost technologií Wicket, Spring, Maven, JavaScript, HTML5, CSS3, SWT, Eclipse RCP
Zkušenost s testováním, plánováním/realizací projektů – velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1811052  Datum zveřejnění: 25.8.2014