Sales manager – operativní leasing

Hays Czech Republic, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 Kč/měsíc, 40000 - 50000 Kč + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REGION: JIŽNÍ MORAVA
KOMBINOVANÁ POZICE NA BÁZI HOME-OFFICE/CESTOVÁNÍ V REGIONU

Prestižní zahraniční společnost zabývající se poskytováním operativního leasingu nyní rozšiřuje své řady a hledá zkušeného a odhodlaného obchodníka, který by zastřešil region Jižní Moravy. Cílem této pozice je rozšířit klientské portfolio a navázat dobré obchodní vztahy s novými klienty.

Náplň práce:
- aktivní akvizice nových klientů
- mapování trhu potencionálních klientů
- kompletní vedení obchodního případu od vyjednávání podmínek až po podpis smlouvy a koordinace vyřízení objednávky s ostatními odděleními
- budování klientského portfolia a nabízení produktu společnosti (operativní leasing)
- komunikace s oddělením credit risk

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí kandidátovi velmi dobré platové ohodnocení, pozici formou home-office, později s možností pobytu v kanceláři v Jihomoravském regionu. Bonusová složka zahrnuje např. automobil k osobním ůčelům, mobilní telefon, notebook, bonusy z prodeje, dovolená navíc, stravenky a další. Úplné informace o nabídce společnosti budou sděleny při osobním pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kandidát/ka na tuto pozici musí mít prokazatelné obchodní zkušenosti a dovednosti, výborné vystupování a schopnost vyjednávání a konzultací obchodních případů. Předpokládá se orientace v ekonomické/finanční/právní sféře na úrovni jednání s manažery a jednateli společností. Předchozí praxe v B2B, zkušenost v oblasti operativního leasingu – výhodou. Anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni (B1). Kandidát musí mít zápal a cit pro svoji práci, orientaci na výsledek a zodpovědný přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1892913  Datum zveřejnění: 8.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 50000 Kč/měsíc, 40000 - 50000 Kč + bonusy