Facility / technický manager - shopping centrum

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Poprad
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technický manager je zodpovědný za bezporuchový chod obchodního centra za spolupráce s příslušnými servisními a dodavatelskými organizacemi. Jeho přímým nadřízeným je Ředitel centra.

K pracovním povinnostem a náplni patří zejména následující činnosti :

o Plánování, řízení a kontrola činnosti servisních a dodavatelských organizací centra
o Plánování, řízení a kontrola údržby centra
o Příprava provozního rozpočtu obchodního centra – část služby, opravy, investisse
o Koordinace efektivního čerpání ozpočtu – část služby, opravy, investisse
o Koordinace a zajištění veškerých revizí objektu dle aktuálně platných ČSN a EN
o Koordinace oblasti BOZP a Požárně-technické včetně koordinace tvorby a dodržování příslušných interních norem
o Koordinace stavebních úprav a činnosti v areálu obchodního centra včetně nájemních prostor, Všeobecná spolupráce s dotčenými orgány státní moci (KHS, HZS, OIP, Stavební úřad, Katastrální úřad), Součinnost při úpravách nájemních prostor
o Vedení evidence projektové dokumentace centra i obchodních jednotek
o Příprava a následná kontrola dodržování provozního řádu objektu
o Koordinace odpadového hospodářství centra
o Vedení evidence hlášení o likvidaci odpadu, měření emisí, spolupráce s DOS
o Sjednávání optimální dodávky energií včetně zajištění dodržování odběrových diagramů
o Zabezpečení podkladů pro přefakturaci spotřeby energií nájemcům
o Zajišťování reklamací a oprav vyplývající z dodavatelských smluv
o Zajišťování znaleckých posudků pro potřeby OC
o Technická podpora ostatních aktivit centra (zejména marketingové činnosti)

Zaměstnanecké výhody, benefity

mobilní telefon
adekvátní finanční ohodnocení
zázemí silné a stabilní společnosti
moderní pracovní prostředí nově otevřeného obchodního centra
balíček firemních benefitů

Informace o náboru

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím své CV s fotografií v českém a anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Náš klient je přední mezinárodní developerská společnost se zaměřením na obchodní centra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2057756  Datum zveřejnění: 23.3.2015