Asistent/ka logistiky s francouzštinou

Hays Czech Republic, s.r.o.

Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je práce s ERP systémem, komunikace se zahraničními klienty, vyřizování objednávek a fakturace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, odborná školení, jazykové kurzy, možnost profesního růstu, týden dovolené navíc.

Informace o náboru

Vzhledem k velkému množství reakcí na inzerci, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze kandidáty odpovídající všem uvedeným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Úspěšná mezinárosdní společnost působící v oblasti inovativních řešení pro sportoviště

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v Brně v oblasti inovativních řešení pro sportoviště, hledáme asistentku logistiky s francouzštinou. Očekáváme od Vás velmi dobrou znalost francouzského jazyka (angličtina je výhodou), znalost fakturace a zkušenosti v oblasti nákupu. Upřednostníme motivovaného a samostatného kandidáta s dobrými organizačními schopnostmi, který bude aktivně přistupovat k plnění svých úkolů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2185222  Datum zveřejnění: 16.7.2015