DWH Specialist

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Zpracování dat v SQL – převod dat aplikací do dat.skladu
Příprava faktových a dimenzních tabulek pro kostky
Příprava speciálních dat. výstupů
Příprava datových kostek
Prezentace datových kostek a sestav na web rozhraní DWH
Správa a vývoj DWH
Podpora uživatelů DWH

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Klient je součástí evropského pojišťovacího koncernu Insurance AG skupiny 40 firem působících v 19 zemích Evropy.

Požadavky na zaměstnance

postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Velmi dobrou znalost MS SQL server verze 2012 a vyšších
Velmi dobrou znalost MS SQL server Reporting Services verze 2008 R2 a vyšších
Velmi dobrou znalost OLAP technologií (Microsoft) a BI verze 2008 R2 a vyšších
Dobrou znalost datových pump – SSID balíčky MS SQL
Ochotu cestovat – předpokládaná spolupráce se sesterskou pojišťovnou v Bratislavě (cca 2 dny měsíčně)
Základní praxi s prací s datovými modely
Znalost MS Share point 2013 Professional a Share Point Excel Services výhodou.
Základní komunikační znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2281935  Datum zveřejnění: 10.11.2015