ERP vývojář/konzultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce bude různorodá, budete členem implementačního týmu, který zajišťuje vše od vývoje přes nasazení systému až po testování a úpravy ve spolupráci s klienty.

Co byste měli umět?
• Orientovat se v ERP systémech, každá praktická zkušenost se počítá
• Algoritmizace, OOP
• JavaScript, XML
• Webové služby (REST)
• Anglický jazyk (technické dokumentace a specifikace)
• Povědomí o podnikových procesech v HR a/nebo financích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám nabízíme?
• Zaškolení do NetSuite, ERP systému, který určuje trendy trhu
• Práci na projektech pro významné klienty s kolegy, kteří umí poradit i podpořit
• Motivující odměňování podle vašeho výkonu a řadu benefitů (notebook, flexibilní pracovní doba…)
• Příležitosti k učení podle Vašeho potenciálu a ambicí, od kurzů a konferencí po stáže v zahraničí, rotace atd.
• Pracovní smlouva nebo ŽL, to je na Vás
• Práce na hlavní pracovní úvazek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Náš klient je nezávislá konzultační společnost a působí na českém trhu už 9 let. Rozumí podnikovým procesům a ví, jak je podpořit využitím toho pravého softwaru. Nasazuje technologie tam, kde jsou potřebné.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2323276  Datum zveřejnění: 10.11.2015