Technik s AJ - elektrické pohony

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je komunikace s klienty, poradenství v oblasti elektrických pohonů a pneumatických prvků, tvorba technické dokumentace a zajištění technické podpory v této oblasti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám práci v příjemném a přátelském prostředí, propracovaný systém školení, 5 týdnů dovolené a zajímavé mzdové ohodnocení.

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujme, zašlete svůj životopis na email [email protected]. Vzhledem k velkému množství reakcí na inzerci, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze kandidáty odpovídající všem uvedeným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od Vás alespoň středoškolské vzdělání technického směru a komunikativní znalost anglického jazyka. Výhodou je vzdělání zaměřené na průmyslovou automatizaci či předchozí praxe na obdobné pozici.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2334013  Datum zveřejnění: 19.11.2015