Finanční ředitel s NJ

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je vedení účetního oddělení a oddělení controllingu, optimalizace procesů, podpora při přípravě závěrek, tvorba rozpočtů a plánů, pravidelný reporting do mateřské společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám příjemné pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení (13. a 14. plat), 25 dní dovolené, odborná školení, finanční prémie, jazykové kurzy zdarma, příspěvek na penzijní připojištění a další zajímavé benefity.

Informace o náboru

Vzhledem k velkému množství reakcí na inzerci, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze kandidáty odpovídající všem uvedeným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v lokalitě Brno-venkov hledáme finančního ředitele se znalostí německého jazyka. Očekáváme od Vás alespoň vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, plynulou znalost německého jazyka a víceleté zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti controllingu a účetnictví. Upřednostníme motivovaného a samostatného kandidáta s dobrými manažerskými schopnostmi a znalostí SAP, který bude aktivně přistupovat k plnění svých úkolů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2345779  Datum zveřejnění: 23.1.2016