Hlavní účetní s AJ

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov, Okres Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je vedení týmu účetních, příprava účetní závěrky, optimalizace procesů, podpora v rámci účtování a daní, pravidelný reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové ohodnocení, odborná školení, jazykové kurzy zdarma a další benefity.

Informace o náboru

Vzhledem k velkému množství reakcí na inzerci, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze kandidáty odpovídající všem uvedeným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

ˇUspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti elektrotechnického průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost působící na Jihlavsku hledáme hlavní účetní se znalostí anglického jazyka. Očekáváme od Vás alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru, komunikativní znalost anglického jazyka a dlouholeté zkušenosti v oblasti účetnictví, ideálně na pozici hlavní účetní. Upřednostníme motivovaného a samostatného kandidáta s dobrými manažerskými schopnostmi a znalostí SAP, CAS a standardů IFRS, který bude aktivně přistupovat k plnění svých úkolů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2397984  Datum zveřejnění: 18.1.2016