Technical consultant with German or Spanish

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Your responsibilities will include providing technical support to our clients, cooperation among teams and administration of our repair system for the whole EMEA region.

Zaměstnanecké výhody, benefity

We offer an opportunity to work in a dynamic, multinational environment with a lot of interesting benefits.

Informace o náboru

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

International company in Brno providing services in area of technology

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

An ideal candidate should have be advanced in German or Spanish and have sufficient level of English. Detail oriented personality and team player with customer orientation is more than welcomed. Big advantage is to be experienced in technical support or to have technical education.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2506966  Datum zveřejnění: 4.5.2016