Shop Assistant - letiště Václava Havla

Hays Czech Republic, s.r.o.

Aviatická, 161 08 Praha 6, Czech Republic, Praha, Hlavní město Praha, Okres Kladno, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 25000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poradenství a prodej prémiového zboží (Channel, Dior, Burberry, Victoria´s Secret, Dolce & Gabbana aj.) v atraktivních prostorách Letiště Václava Havla; komunikace se zákazníky a zákaznický servis (převážně zahraniční klientela); podílení se na chodu prodejny, týmová spolupráce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na dobu neurčitou
stravenky 135 CZK/ den
Dny dovolené navíc
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
Doprava zdarma taxislužbou až domů / do práce (brzo ráno / pozdě večer)
Zajímavá školení na prodejní dovednosti
příspěveky na oblečení
Produktová školení od známých značek (např. Channel, Dior, Jameson, Burberry, Dolce & Gabbana...aj.)
Atraktivní dárky, které získáte při školení
Odpovídající platové ohodnocení a firemní bonusy
Příjemné pracovní prostředí na letišti v atraktivních prodejnách
Pro nejlepší z vás "Talent Night" v Paříži

Informace o náboru

Pracovní doba:

směnný provoz – rovnoměrné rozvržení v režimu krátký/dlouhý týden ve 12-ti hodinových směnách;

otevírací doba většiny prodejen 06:00-22:00h, 06:00 - 01:00 hod.

V případě pozdní směny je zajištěna doprava taxislužbou zdarma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Francouzská mezinárodní společnost s více než 160 letou tradicí, která se zabývá provozem luxusních boutique v rámci duty free světově známých značek, módních oděvů, doplňků, kosmetiky, parfémů, alkoholových, tabákových výrobků, a cukrovinek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost; pečlivost; příjemné vystupování;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2852969  Datum zveřejnění: 12.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 25000 CZK