Sales Software

Hays Czech Republic, s.r.o.

Region - celá Slovenská republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
1500-2200e

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš nový zaměstnavatel

Jednička na trhu v rámci stavebních technologií, nařádí apod. Jedná se o společnost s velmi nízkou fluktuací a perfektním kolektivem.

Vaše nová pozice

Tato společnost hledá obchodníka, který bude prodávat software společnosti. Jeho hlavními zákazníky budou projektanti, statici, stavební společnosti apod. Vaše pracovní pozice bude především v terénu nebo home office. Budete mít na starosti prodej po celém Slovensku. Ideální mít zkušenost z konzultativním prodejem.

Jak můžete uspět?

Tato společnost hledá především šikovného obchodníka s perfektním charakterem. Angličtinu zhruba na komunikativní úrovni, abyste byl schopný zdatně zvládnout školení v anglickém jazyce. Není třeba znalost IT nebo software. Nutností je zkušenost s prodejem B2B a společnost očekává perspektivitu kandidáta.

Zkušenosti s konzultativním prodejem velkou výhodou např. kandidáti z BIG 4.

Co můžete získat?

Můžete získat velmi fajn a stabilní pracovní příležitost, fixní plat až 1300-1700 euro + bonusová složka, služební vozidlo a řadu dalších benefitů.

Co je potřeba udělat nyní?

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební automobil, školení, stravenky, práce z home office, flexibilita, telefon, notebook, možnost kariérního růstu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Mezinárodní a velmi silná společnost, který vyvíjí technologie a řadu produktů pro stavebnictví. Doménou této skvělé společnosti je kvalita.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2871979  Datum zveřejnění: 18.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500-2200e