Konzultant osobních půjček

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
06.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o naši osobní půjčku, konzultace a komunikace nad vhodným produktem popř. optimalizace zvolené nabídky, navržení optimálního řešení pro klienta s cílem uzavřít obchod za účelem splnění obchodních cílů.

Zejména telefonický, ale i osobní kontakt s klienty společnosti.
Prodej úvěrových produktů po telefonu i osobně na pobočce.
Příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta.
Nabízení produktů stávajícím klientům a také potencionálním zákazníkům společnosti.
Poskytování informací klientům o produktech společnosti.
Aktualizace a ověřování dat.
Získávání podkladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den (zaměstnavatel hradí 74 %)
Flexipassy – po zkušební době 1 000 Kč za odpracovaný kvartál
Příspěvek na penzijní a životní pojištění (po roce 1 000 Kč, po dvou letech 2 000 Kč měsíčně)
Týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákonem (celkem 5 týdnu dovolené)
Voda, káva, čaj na pracovišti zdarma
Akce pro zaměstnance
Akční kolektiv, individuální přístup ke každému zaměstnanci
Motivující systém ohodnocení - základní mzda a bonusový systém, který závisí na vaší šikovnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Významný poskytovatel spotřebitelských úvěrů na českém trhu. Prostřednictvím svých poboček, sítě obchodních partnerů, webových stránek a telefonu nabízí klientům účelové a neúčelové osobní půjčky, kreditní karty, klasické spotřebitelské úvěry v prodejnách obchodních partnerů, hypotéku a některé typy pojištění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis, konzultační služby

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2901796  Datum zveřejnění: 20.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 25000 Kč