Sales representative CZ+SK – Dopravní systémy – B2B

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní především za budování vztahů se stávajícími zákazníky, ale i sledování možných příležitostí ohledně nových v rámci České i Slovenské republiky. Produktem jsou kompletní dopravní systémy. Vaší povinností bude plnění stanoveného obchodního plánu, včetně sledování aktuální situace na trhu a možných příležitostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné společnosti, kde je možné se pohybovat v mezinárodním prostředí a rozvíjet se po profesní stránce. Společnost nabízí zajímavou práci v atraktivním prostředí, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy, automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Vaším zaměstnavatelem bude mezinárodní leader v inovacích, působící dlouhodobě v rámci celého světa na trhu automotive a dopravního značení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít minimálně bakalářské vzdělání technického směru a přehled v rámci trhu B2B s více než 3letou zkušeností. Velkou výhodou je znalost dopravní legislativy. Důležitá je komunikativní znalost anglického jazyka. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2983811  Datum zveřejnění: 31.5.2017