Fakturant - Rekonciliace

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
35000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Atraktivní příležitost pro absolventy a ostatní kandidáty s orientací na finanční a účetní sektor. Pro mezinárodní SSC (shared service centre) prostředí farmaceutické společnosti hledáme kandidáty na pozici Fakturant - Rekonciliace.
Pokud máte předchozí zkušenosti s prací s fakturami a komunikativní znalost anglického jazyka (alespoň B2) a chcete odstartovat kariéru v mezinárodním prostředí, rád s Vámi proberu podrobnosti ohledně pozice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivační platové ohodnocení, zajímavý balíček benefitů a možnost růstu Vaší kariéry.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pozice je do přední společnosti farmaceutického směru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2996056  Datum zveřejnění: 16.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 CZK