Recruiter - Liberec + němčina

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš nový zaměstnavatel
Náš klient, významná společnost pohybující se v oblasti dopravy.

Vaše nová pozice
Na této pozici budete zodpovědný/á za Recruitment, komunikaci s kandidáty a hiring managery. Na starosti budete mít veškerou administrativní agendu a to včetně tvorby smluv. Denně využijete německý jazyk.

Jak můžete uspět?
Máte alespoň 1 rok zkušenosti v administrativě a hovoříte skvěle německy a anglicky? Hledáte samostatnou, zodpovědnou a různorodou práci? Chcete se učit nové věci a realizovat své nápady? Bydlíte v Liberci? Potom jste tím správným kandidátem/kou.
Hledáme inovativní, proaktivní, zodpovědnou, samostatnou, komunikativní a dobře organizovanou osobnost s citem pro HR a smyslem pro systematičnost.

Co můžete získat?
Nabízíme možnost získání zkušeností v přátelském prostředí společnosti, možnost seberealizace, 5 týdnů dovolené, bonusový systém a další zajímavé benefity.

Co musíte udělat nyní?
Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
Hledáte-li zaměstnání a tato pozice neodpovídá Vaší kvalifikaci, můžete nás kontaktovat na [email protected]. Rádi s Vámi probereme případné možnosti..

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3004211  Datum zveřejnění: 7.4.2017