Coffee specialist Nespresso

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23500 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete komunikovat se zákazníky, aktivně se podílet na prodeji všech produktů (káva, kávovary, příslušenství), prezentovat nabízené služby a produkty, merchandising, poskytovat podporu stávajícím a potencionálním zákazníkům, odpovídat za správnost hotovostních plateb i plateb kartou, spolupracovat s účetním oddělením.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti, atraktivní finanční ohodnocení s variabilní složkou závislou na individuálním výkonu, příležitosti pro osobní a profesní rozvoj.

- 1 týden dovolené a 2 flexi dny navíc

- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

- stravenky s příspěvkem zaměstnavatele

- bodový program Benefit Plus pro nákup volnočasových aktivit dle vlastních preferencí (sport, kultura, zdraví, wellness, cestování, slevy)

- zaměstnanecké slevy na produkty

- lokalita boutique Praha Černý most

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj životopis.

Z důvodu velkého zájmu uchazečů o tuto pozici, budeme kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou nejvíce odpovídat požadavkům. Děkujeme za pochopení!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Švýcarská mezinárodní společnost Nespresso, která je velmi žádaným zaměstnavatelem, hledá motivované kandidáty a milovníky kávy do svého týmu. Náš významný klient se zabývá jak B2B, tak také plánuje expanzi v rámci retailových poboček.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3025935  Datum zveřejnění: 23.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23500 - 30000