Beauty consultant Sephora

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za prodej, kosmetické poradenství, merchandising, průzkum konkurence, apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Možnost posunout se na MAKEUP ARTIST. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy. Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní kosmetická společnost , která působí po celém světě a aktuálně hledá motivovaného kandidáta, který miluje beauty sektor a chce se stát součástí Sepora týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Úspěšný kandidát musí mít chuť pracovat pro značku, kde je důležitý zákaznický servis, stejně tak musí mít chuť se kariérně posunout na pozici Education Specialisty, Store Managera, apod.

Dále by měl být loajální, mít obchodního ducha a být týmovým hráčem. Očekáváme reprezentativní vystupování, komunikativní dovednosti, zájem učit se novým věcem a nebát se přijímat nové výzvy. Angličtina velkou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3037142  Datum zveřejnění: 20.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 26000