Technik skladu

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
22.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
33000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme zájemce na pozici Technik skladu náhradních dílů do FMCG společnosti sídlící v Poříčí nad Sázavou. Pozice je ideální pro zájemce s ukončeným středoškolským vzděláním technického smětu a předchozími zkušenostmi z obdobných pozic, dále je potřebný anglický jazyk alespoň na úrovni B1 a pokročilá znalost MS Excel.
Mezi Vaše klíčové zodpovědnosti bude patřit:
- Komunikace s dodavateli za účelem nákupu náhradních dílů a spotřebního materiálu na sklad
- Řešit reklamace s dodavateli
- Spolupráce na přípravě finančního rozpočtu a podobné úkoly spojené s rozpočtem
- Evidence náhradních dílů ve skladě
- Spolupráce s oddělením Engineeringu na projektech ve fázích přípravy a realizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Finanční ohodnocení až do 33 000 CZK
- Případný bezplatný autobusový svoz (Vlašim, Benešov, Votice, Týnec, Čerčany, Praha - Opatov)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Přední leader v oblasti FMCG.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3039830  Datum zveřejnění: 2.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33000