Senior Java Developer - Greenfield project!!!

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nově vznikající vývojový tým, který bude mít na starosti vývoj nové platformy a klíčových core modulů core platformy pro oblast e-commerce hledáme zkušené vývojáře, kteří se jen tak ničeho nebojí, nebojí se přijmout odpovědnost a mají chuť zůročit své zkušenosti s vývojem e-commerce a online systému jednoto z největších hráčů v CEE regionu. Nabízíme možnost podílet se na vývoji nových systémů od samého počátku s možností podílet se na návrhu architektury a vyzkoušet si nové technologie.

Náplň činnosti:

• Podílet se na návrhu architektury a použitých technologii, vývoji a implementaci klíčových, primárně backendových, částí nové e-commerce platformy.
• Spoluzodpovědnost za celý vývojový cyklus a aktivně se podílet na dalším směřování vývoje.
• Mentorovat, spolupracovat a přenášet dosavadní zkušenosti na ostatnímy členy týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout
• velký prostor pro seberealizaci, prosazení vlastních kreativních nápadů, podílení se na nových projektech společnosti, spoluzodpovědnost za výsledek
• perspektivní práci v atraktivním a rychle se rozvíjejícím oboru a stabilní zázemí úspěšné společnosti
• práci v přátelském prostředí s pozitivní firemní kulturou a jedinečnou atmosférou
• prostor pro vlastní rozvoj a vzdělávání
• pružnou pracovní dobu
• možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
• firemní akce, teambuildingy, školení, konference
• odpovídající, motivační ohodnocení i pracovní vybavení
• relax na pracovišti - stolní fotbal, playstation, oddechové zóny
• balíček firemních benefitů zahrnující 5 týdnů dovolené, stravenky, kartu MultiSport, kurzy AJ, odborná školení, sportovní akce aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3060656  Datum zveřejnění: 15.5.2017