HR generalist

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš nový zaměstnavatel

Mezinárodní výrobní společnost.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovědný/á za vyhledávání a výběr zaměstnanců, organizaci, přípravu a realizaci výběrových řízení, za tvorbu HR strategie a její implementaci.

Jak můžete uspět?

Máte alespoň 2 roky zkušeností v Recruitmentu/ HR a hovoříte skvěle anglicky? Hledáte samostatnou, zodpovědnou a různorodou práci? Chcete se učit nové věci a realizovat své nápady? Potom jste tím správným kandidátem/kou. Hledáme inovativní, proaktivní, zodpovědnou, samostatnou, komunikativní a dobře organizovanou osobnost s citem pro HR a smyslem pro systematičnost.

Co můžete získat?

Nabízíme možnost získání zkušeností v přátelském prostředí společnosti, možnost seberealizace, 5 týdnů dovolené, bonusový systém a další zajímavé benefity.

Co musíte udělat nyní?

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3070060  Datum zveřejnění: 19.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000