Beauty Consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kosmetické poradenství
- prodej premiové a exclusivní kosmetiky
- marchandising

Zaměstnanecké výhody, benefity

- flexibilní pracovní doba
- práce pro premiovou značku
- zajímavé finanční ohodnocení
- produkty v rámci školení a nových kampaní zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

PUPA to je design a kreativita made in Italy. Nabízíme práci v dynamické, premiové společnosti, která se zabývá, poradenstvím v oblasti dekorativní kosmetiky, parfémů i pěstící péče. Po krátké době, je možnost karierního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Úspěšný kandidát musí mít chuť pracovat pro značku, kde je důležitý zákaznický servis, stejně tak musí mít chuť se kariérně posunout na pozici Store Managera, apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3093438  Datum zveřejnění: 12.9.2017