Zástupce vedoucí - Specialista Prodeje

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zástup vedoucího prodejny
- reporting
- plánování docházky
- motivování zaměstnanců
- prodej a poradenstí v oblasti kosmetiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy. Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní kosmetická společnost, která působí po celém světě a aktuálně hledá motivovaného kandidáta, který miluje beauty sektor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáty, kteří budou motivováni značkou a mají předchozí zkušenosti s vedením lidí i jako zástup store managera apod.

Dále by měl být loajální, mít obchodního ducha a být týmovým hráčem. Očekáváme reprezentativní vystupování, komunikativní dovednosti, zájem učit se novým věcem a nebát se přijímat nové výzvy. Angličtina velkou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3094153  Datum zveřejnění: 6.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 27000