Elektrikář - údržba výrobních linek

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou pozici, kde budete budete zodpovědní za správu elektrických zařízení, zejména výrobních strojů, linek? Hlavní náplní Vaší pozice je elektroúdržba výrobních linek a zodpovědnost za jejich technický stav, dále i údržba elektrických zařízení, ale i nevýrobního zařízení závodu.

Jaké jsou požadavky?

Potřebné je SŠ vzdělání - v oboru elektrikář/ elektromechanik s platnou vyhláškou 50, § 6. Dále hledáme kandidáty, kteří mají alespoň 3 roky zkušeností ve výrobním závodě. Nezbytná je znalost anglického jazyka na úrovni B1 pro občasnou interní komunikaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou pozici ve výrobním závodě mezinárodní společnosti. Dále nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení s velmi zajímavým bonusovým systémem, stravenky, 5 týdnů dovolené, týmové meetingy, životní a penzijní připojištění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Globální výrobní společnost vyrábějící komponenty pro oblast Automotive v lokalitě Rudná u Prahy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3140444  Datum zveřejnění: 2.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000