Administrativní pracovník s fakturami

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
10.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
120-150Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o vystavování a odesílání faktur, komunikaci s klienty, vystavování dobropisů, aktualizaci údajů klientů v systému, komunikaci se členy oddělení zákaznické péče a financí. Práce v dobrém kolektivu ve velké firmě za motivační finanční ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velká společnost, motivační finanční ohodnocení, skvělý kolektiv a prostředí

Informace o náboru

Hledáme člověka, kterého baví práce s fakturami a s lidmi a který může nastoupit co nejdříve.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Velká mezinárodní firma, hojně rozšířená na českém trhu, která se zabývá volnočasovými aktivitami a zakládá si na přátelském prostředí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
ID: 3156751   Datum zveřejnění: 10.8.2017