It administrátor a podpora koncových uživatelů

HCV group a.s. (MPSV)

Místo práce
Polní 780, 639 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:HCV group a.s., IČ 25395009
Pracoviště:HCV group a.s. prac., Polní 780/92, Štýřice, 639 00 Brno 39

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt: Životopisy zasílejte na email: [email protected]

IT administrátor a podpora koncových uživatelů
Co potřebujete k výkonu této práce? Především nám jde o osobnost, jsme si jisti, že u nás uspějí zaměstnanci, které práce baví, hledají proaktivně řešení, jsou orientováni na výsledek a inovace. Zároveň bychom byli velmi rádi za minimálně kratší zkušenost v oblasti IT. Pokud budete úspěšný/á, můžete od nás očekávat profesní růst, velmi dobré finanční ohodnocení, možnost seberealizace a mnoho dalšího.

Smluvní vztah:
pracovní smlouva (na dobu neurčitou se zkušební lhůtou)
Vzdělání:
Minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyky: angličtina - výhodou
Benefity: notebook, mobil s datovými službami, prémie, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, certifikáty, firemní akce, flexibilní pracovní doba
Zařazení:
it správce, správce desktopových operačních systémů a sítí, technik hw, informatika, Microsoft

Co říká HCV group, a.s. o pozici
Společnost se zabývá komplexními informačními technologiemi
Jedná se o prodej HW, servis HW a služby v oblasti výpočetní techniky.
Orientace na zákazníky veřejné správy i privátního sektoru.
Do oddělení systémové podpory pro pobočku v Brně hledáme
IT administrátora
Co Vás čeká? (náplň práce):
" komplexní správa uživatelských koncových stanic
" základní správa LAN/WAN sítí
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
kromě ukončeného středoškolského vzdělání a praxe v oboru IT min. 2 roky od Vás očekáváme:
" všeobecný přehled o IT technologiích
" znalosti a zkušenosti se správou:
- uživatelských koncových stanic se systémy MS Windows 7/8/10 a MS Office
- běžných kancelářských aplikací
- MS Windows server 2003/2008/2012
- LAN/WAN sítí
(základní znalost správy MS Exchange, VMware, Hyper-V výhodou)
" samostatnost a zodpovědnost
" proaktivní přístup k práci
" schopnost komunikace se zákazníky
" časová flexibilita
" ochota dalšího rozvoje znalostí a dovedností v IT oblasti
" řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
" znalost AJ výhodou
Co Vám můžeme nabídnout?
nabízíme Vám perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti v dobrém a kooperativním kolektivu zkušených IT specialistů s možností odborného růstu (vzdělání, tréninky, certifikáty). Motivující finanční ohodnocení, firemní benefity a příspěvky (stravenky samozřejmostí), práce s nejnovějšími IT, pružná pracovní doba,

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12650680734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou