Vodič kamiónovej dopravy v EU - nástup ihneď

HEAD logistics, s.r.o.

Materska firma v Holandsku, Česko, Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jazdí sa v Európe,
- zahraničný dispečer (potrebná komunikácia v nemeckom alebo anglickom jazyku),
- na výkon tejto práce je treba mať platný ADR certifikát,
- min. 4 ročnú prax v medzinárodnej kamiónovej doprave.

- stabilná spoločnosť,
- možnosť dlhodobej spolupráce,
- zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do Holandska a naspäť na Slovensko (Bratislava) ci CR.
- turnus 3+1

Pokiaľ máte záujem o túto pozíciu, zašlite prosím svoj životopis na e-mail [email protected]. Do predmetu správy napište prosím "vodič kamiónu".

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Medzinárodná kamionová doprava

Počet rokov praxe

2

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka, príp. holandčiny, na komunikatívnej úrovni,
- čistý register trestov,
- platný ADR certifikát (min. základná ADR),
- min. 4 roky praxe v medzinárodnej kamiónovej doprave,
- skúsenosť so zahraničným dispečerom.

Spoločnost s holanským zázemiem, aktívna v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy.
ID: 865831  Datum zveřejnění: 10.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2000 EUR/mesiac