Pracovník lakovny - lakýrník

Heat Transfer Systems s.r.o. (MPSV)

Místo práce
238, 691 82 Novosedly, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů (81219)

Pracoviště a kontakty

Firma:Heat Transfer Systems s.r.o., IČ 25726242
Pracoviště:Novosedly 238, 691 82 Novosedly na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:3.3.2017/ Zaměstnavatele lze kontaktovat osobně na adrese provozovny každé úterý a čtvrtek od 10 do 12 hodin. Požadujeme: Zkušenosti s práškovým lakováním, odpovědnost, schopnost zorientovat v technické dokumentaci.
Náplň práce: Navěšování a svěšování materiálu na/z dopravníku linky (dobrá fyzická zdatnost).
Příprava materiálu na lakování dle technologického postupu a technické dokumentace. Ruční práškové lakování kovových komponentů. Dodržování požadavků kvality a plnění výrobních cílů. Údržba strojního zařízení práškové lakovny. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, 2-směnný pracovní režim (6-14, 14-22), zaučení v provozu se zaručenou základní mzdou + 35% bonus, příplatek za lakování. V případě úspěšného zaučení po 6 měsících smlouvu na dobu neurčitou.příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity po uplynutí zkušební doby, příspěvek na životní pojištění při pracovní smlouvě na dobu neurčitou, dotované závodní stravování, bezplatná pravidelná školení, jazykové kurzy na pracovišti, věrnostní prémie každý 5. rok, dodatková dovolená po odpracovaných letech

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov

číslo volného místa: 12092180730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou