Mistr/ová ve výrobě

Heat Transfer Systems s.r.o. (MPSV)

Místo práce
238, 691 82 Novosedly, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:Heat Transfer Systems s.r.o., IČ 25726242
Pracoviště:Novosedly 238, 691 82 Novosedly na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 32000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:29.3.2017/ Zaměstnavatele lze kontaktovat osobně na adrese provozovny každé úterý a čtvrtek od 10 do 12 hodin. Hlavní náplň práce: Zabezpečení efektivního plnění výrobního plánu v požadovaném množství, kvalitě a čase, Organizace a rozdělení pracovníků výrobní linky dle potřebných kapacit, Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP a používání ochranných pracovních prostředků, Vedení pracovníků výrobní linky - výrobních dělníků: zajištění vstupního zaškolení a průběžného školení pro výkon pracovní činnosti, sledování a vyhodnocování pracovních výsledků, sledování docházky a včasné dodání podkladů pro měsíční uzávěrku mezd, zajištění dodržování interních pravidel zaměstnavatele, úzká spolupráce s oddělením lidských zdrojů, Účast na interních poradách a pravidelný report výsledků, Práce ve 2-směnném provozu.
Požadavky na uchazeče: Vzdělání SŠ, Zkušenosti a schopnosti vést lidi, Zkušenosti z výrobní firmy, Profesionální vystupování, Základy angličtiny výhodou
Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání v úspěšné středně velké firmě s mezinárodním působením. Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity po uplynutí zkušební doby, příspěvek na životní pojištění, dotované závodní stravování, bezplatná pravidelná školení, jazykové kurzy na pracovišti, věrnostní prémie každý 5. rok, dodatková dovolená po odpracovaných letech.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov

číslo volného místa: 12153590751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, výhodou