Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

HECHT MOTORS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Šestajovice, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
27000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:HECHT MOTORS s.r.o., IČ 61461661
Pracoviště:HECHT MOTORS s.r.o. - Šestajovice, Šestajovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 27000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo pracoviště:
- Šestajovice, ulice Revoluční, Obchodní centrum Šestajovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: [email protected]

Upřesňující údaje:
- HECHT MOTORS s.r.o. je významnou nadnárodní společností na trhu se zahradní technikou, ručním nářadím a zahradním nábytkem. Na naší nově otevřenou prodejnu hledáme obchodně nadané, zákaznicky orientované a pozitivní kandidáty/kandidátky na pozici PRODEJNÍ TECHNIK/ TECHNIČKA - ŠESTAJOVICE

- Co bude Vaší náplní práce? Základní body:
o péče o zákazníka - od jeho příchodu na prodejnu až po naložení prodaného zboží do auta zákazníka
o přímý prodej produktů a aktivní nabídka doplňkového sortimentu
o montáž strojů, doplnění provozních tekutin, ukázka funkčnosti, až po vysvětlení ovládání zákazníkovi
o odborné informování zákazníků o sortimentu HECHT
o poskytování informací o prodejních akcích
o pokladní činnost
Co požadujeme?
o SŠ nebo vyučen v technickém oboru (nebo fanda do strojů)
o pozitivní a vstřícný přístup k zákazníkovi (obchodní duch)
o kladný vztah k zahradní technice, praxe v oboru vítána
o technická zdatnost ve vztahu k sortimentu
o komunikační dovednosti, příjemné vystupování, zodpovědnost a spolehlivost
o základní uživatelská znalost práce na PC - MS Windows, MS Office, SW Pohoda - není podmínkou
o řidičský průkaz sk. B
o trestní bezúhonnost
Co Vám nabízíme?
o zázemí rostoucí stabilní české společnosti
o mzda, která bude kopírovat Vaše výsledky od 27 000,- měsíčně, po zaškolení až 35 000,- měsíčně
o pravidelnou pracovní dobu, proplácení přesčasů
o zaměstnanecké benefity, stravenky, slevy na sortiment HECHT
o nástup možný ihned
o pracoviště: ŠESTAJOVICE

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, zaměstnanecká sleva na sortiment Hecht, procenta z prodeje

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ

číslo volného místa: 11555220740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou