Elektromechanik, elektromontér

HEINZ - ELEKTRO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dolní novosadská 58, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení (741)

Pracoviště a kontakty

Firma:HEINZ - ELEKTRO s.r.o., IČ 26856841
Pracoviště:Dolní novosadská 58/72, Nové Sady, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 58/72, Olomouc. Místo výkonu práce: Olomoucko, stavby dle zakázek společnosti. Pracovní poměr na dobu určitou. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.
Elektroinstalační práce na stavbách. Minimální vzdělání: vyučen v oboru elektro, vyhláška 50/1978 Sb., řidičské oprávnění sk. B.
Mzda: 100 Kč/hod. + prémie. Zaměstnanecké výhody: prémie dle kvality práce, po zkušební době stravenky, možnost prodloužení smlouvy.
První kontakt je možný telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Poslední změna:2017-03-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12246810758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B