Produktový manažér pre predaj priemyselných náterov

KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rosinská 15A, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť profesijného rastu, práca v mladom a dynamickom kolektíve, služobné auto, notebook, mobilný telefón.

Životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné zaslať mailom, prípadne na personálne oddelenie spoločnosti. Následne budú vybraní uchádzači pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemický a strojársky priemysel

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- znalosť problematiky náterových hmôt pre priemyselné použitie
- znalosť trhu v SR
- základná orientácia v STN EN ISO 12944
- práca v priemyselnej lakovni je výhodou
- komunikatívnosť, priateľský prístup, príjemné vystupovanie a vysoké pracovné nasadenie
- ochota cestovať (služobné cesty 2-3 dni)

KANSAI HELIOS Slovakia, s.r.o. je členom jedného z popredných výrobcov farieb a náterov na svete – the KANSAI PAINT group. Vďaka celosvetovej výrobe, distribúcii a predajným aktivitám ponúkame široké možnosti spolupráce pre zákazníkov.
Spoločnosť so sídlom v Žiline sa venuje distribúcii dekoratívnych náterov, autolakov a priemyselných náterov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2241134  Datum zveřejnění: 17.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou