Dělník - celá čr

HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
72, 592 21 Karlov, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-13
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dělníci v oblasti výstavby budov (93130)

Pracoviště a kontakty

Firma:HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o., IČ 27700810
Pracoviště:HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. - pracoviště Karlov, Karlov 72, 592 21 Škrdlovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-13
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: minimálně ukončené základní vzdělání, výborný zdravotní stav, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: dobré platové ohodnocení v závislosti na výkonu, zaškolení.
Nástup možný ihned.
Životopisy zasílejte na pí Mokrou - [email protected], informace na tel.: 773 834 916.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12317500769

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání