Uklízeč/ka pro zdravotnické zařízení na praze 1, nám. i.p. pavlova

HERADA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pod višňovkou 1661, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
8500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (911)

Pracoviště a kontakty

Firma:HERADA s.r.o., IČ 04176871
Pracoviště:HERADA s.r.o. - sídlo, Pod višňovkou, Pod višňovkou 1661/33, Krč, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 8500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Chráněné pracovní místo vymezené Úřadem práce pro osoby OZP

Místem výkonu práce je úklid lékařské kliniky na Praze 2,nám I.P. Pavlova

Pracovní doba je 3 hodiny od 19:00-22:00

ÚKLIDOVÉ PRÁCE:
Luxování, vytírání, leštění skleněných ploch, úklid kuchyňky,toalet a umýváren.
Požadujeme kladný vztah k úklidu a spolehlivost.
Zkušenosti v oboru jsou vítány.

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:
Nabízíme mzdu 8.500,-/měsíc (pracovní poměr). V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny formou osobního ohodnocení na základní mzdu.

Nástup je možný ihned.

Klademe důraz na osobní přístup k zaměstnanci a mimořádné odměny za dobře odvedenou práci.

Společnost HERADA s.r.o. je poskytovatelem služby www.mojeuklidovka.cz

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12735740713

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání