Obchodný zástupca

Herman Slovakia Distribution s.r.o.

Místo práce
Mokrá Lúka 226, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
16.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
1000eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Osobna navsteva kamennych predajni, zeleziarstiev za ucelom ponuky a predaja.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobil, automobil po dohode

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

prijemne vystupovanie, komunikativnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť HERMAN Slovakia Distribution s.r.o. patrí k trhovým lídrom v oblasti profesionálneho elektrického a akumulátorového ručného náradia a jeho príslušenstva. Zaoberá sa technickým poradenstvom, profesionálnym predajom a servisom. Našimi silnými stránkami sú najmä kvalita produktov, vynikajúce služby a popredajný servis. Prezentujeme sa vysokou konkurencieschopnosť výrobkov a služieb.

Výrobky sú určené hlavne pre stavebné, montážne a strojárske firmy. Ich nasadenie v náročných podmienkach pri výstavbe diaľnic, tunelov, rekonštrukčných prácach, výstavbe obytných a polyfunkčných budov svedčia o vysokej kvalite a spoľahlivosti značiek HERMAN a HARD.

Výrobky a služby dodávame pod medzinárodne registrovanou ochrannou známkou HERMAN a HARD.

Prioritou firmy je zabezpečiť k ponúkanému výrobku komplexné služby na vysokej kvalitatívnej úrovni.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Mokrá Lúka 226
05001 Revúca
ID: 2731897   Datum zveřejnění: 21.9.2016