Přípravář

HESTEGO a.s.

Místo práce
HESTEGO a.s., Na Nouzce 470/7, Vyškov 682 01, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co po Vás požadujeme :
- základní orientaci ve výkresové dokumentaci

- oprávnění na VZV (jeřábnický a vazačský průkaz výhodou)

- samostatnost, zručnost, schopnost rychle se orientovat a udržet si přehled

- dobré komunikační schopnosti a dobrou fyzickou kondici

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dobrou mzdu, kterou vyplácíme pravidelně ve stejný den a každý měsíc už 18 let. Stravenky, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, permanentky do Aquaparku ve Vyškově, čištění a údržbu pracovních oděvů, odborné vzdělávání a řadu dalších.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita, pracovitost, ochota udělat něco navíc.

Požadavky:
- samostatnost, schopnost rychle se orientovat a udržet si přehled

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úvod O společnosti Profil společnosti
Profil společnosti HESTEGO

Společnost HESTEGO a.s. je moderní strojírenská firma specializující se na zpracování plechů. V současné době je dle zaměření rozdělena do tří výrobních divizí.

Divize teleskopických krytů se zaměřuje na vývoj a výrobu:

teleskopických krytů,
kabelových nosičů,
stěračů vodicích ploch
a mnoha dalších součástí pro obráběcí stroje.
Divize zakázkové výroby zahrnuje výrobky pro:

elektrotechnický průmysl,
energetický průmysl,
spotřební průmysl,
i pro výrobce kolejových vozidel.
Divize kapotáží se zabývá vývojem a výrobou vnějšího krytování strojů.

Hlavní předností divize je poskytnutí špičkového konstrukčního řešení splňující technické i technologické parametry.
ID: 1717115  Datum zveřejnění: 17.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 Kč/měsíc