Windows Administrator

Hewlett Packard Enterprise Slovakia s. r. o.

Místo práce
Bratislava, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
According to agreement

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivé administrátory operačního systému Windows, kteří nám pomohou zajistit plynulý provoz IT prostředí u našich významných zákazníků. Přidáte se?

Co budete dělat

Budete využívat vašich bohatých znalostí v některé specifické IT oblasti (např. správa OS serverů) pro podporu našich zákazníků. Budete nedílnou součástí stávajícího IT týmu, budete pro něj ceným zdrojem informací a zároveň z něho budete čerpat další zkušenosti a znalosti, které obohatí váš IT život. Úkoly k vám budou přicházet prostřednictvím ticketového systému. A problémy, které budete řešit?

Incident Management. Budete samostatně řešit incidenty v oblasti vám svěřené.

Change Management / Implementation. Budete řešit změnové požadavky našich zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Attractive compensation and benefits
Exciting opportunity of career and professional development
Working for one of the most admired international companies in challenging and dynamic environment
Possibility to work in an international environment
Regular professional trainings
Foreign language classes
Reimbursement of costs of participation in a sport club
Life insurance
Financial support during 3 months of sickness

To apply on-line please click the “I am interested button”.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, Technical

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?

Máte alespoň 1 rok zkušeností v oblasti správy Windows.

Máte dobrou znalost OS Windows server 2003 -2012 na úrovni administrátora.

Znáte Microsoft Exchange, Hyper-V či VMware? Tak to je velké plus!

Orientujete se v oblasti ITSM/ITIL - především Incident a Change management.

Problematika ICT vás baví a rád řešíte každodenní výzvy, které vám předkládá IT prostředí .

You have a good knowledge of English and you are fluent in Czech.

Proč k nám?

Růst. Uzavřeme s vámi smlouvu na 2 roky. Pokud se osvědčíte, rádi vám nabídneme uplatnění v jiných oblastech IT např. Security.

Benefity. Stravenky, 5 týdnů volna, 3 sick-days, životní a penzijní pojištění, benefit-plus (tj. příspěvek 1000 na další aktivity), příspěvek na dopravu. A signifikantní sleva na naše výrobky.

HP. Jsme společnost, která má jméno, která má tradici. Kdo nás nezná? :)

Těšíme se, že rozšíříte náš český, nebo slovenský HP team!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ve společnosti HP žijeme pro nové objevy. „Invence“ je více než jen slovo – definuje nás. Vše, co děláme, děláme proto, abychom učinili technologie praktičtějšími, použitelnějšími a hodnotnějšími pro naše zákazníky. Chcete se k nám přidat?

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1872420  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: According to agreement