Inspektor/ka kvality - dpp

HIGHFIVE, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:HIGHFIVE, s.r.o., IČ 29371775
Pracoviště:HIGHFIVE, s.r.o. - pracoviště Prostějov, Prostějov, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 100 do 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Prvotní kontakt pouze e-mailem: [email protected]. Požadavky: pečlivost a zodpovědný přístup, dobrý zrak, zručnost, časová flexibilita. Popis pracovní pozice: jedná se o jednoduchou manuální práci - vizuální kontrola dílů pro automobilový průmysl, měření a drobné opravné práce. Nabízíme: volitelné směny (ranní, odpolední, noční - Po-Ne). Práce na DPP, příspěvek na pracovní obuv, příplatek za noční, víkendy a svátky. Zajímavá praxe v oblasti kvality automobilového průmyslu. Mzda od 100 Kč/h. Pracoviště: Prostějov

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12662720762

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání