Sales & Retention specialista

HighSky Brokers

Místo práce
Vodičkova, 11000 Prague, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
27000 + měsíční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty do našeho rychle rostoucího týmu sales a retention. Tato role zahrnuje prodej finančních produktů a služeb po telefonu. Úspěšní kandidáti vybraní pro tuto pozici budou komplexně zaškoleni.

Požadovaná kvalifikace a zkušenosti:

• Výborné komunikační schopnosti
• Plynulý projev v českém/agličtina výhodou
• Zkušenost v oblasti prodeje a / nebo retence
• Zkušenosti z prostředí call centra
• Zkušenosti v e-commerce prostředí je výhodou
• Pokročilá znalost práce s počítačem
• Prozákaznicky orientovaný přístup
• Min. SŠ (zaměření na obchod výhodou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Výborné finanční ohodnocení (základní plat 27000 Kč plus vysoké měsíční motivační bonusy)
• Pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí
• Zázemí finanční instituce a mezinárodní tým
• Nástup možný ihned / případně dohodou

Informace o náboru

Prosím, pošlete nám svůj životopis v češtině i angličtině. Neozveme-li se vám v průběhu 10 dnů od zaslání životopisu, pak jste nebyli vybráni k pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

HighSky Brokers, a.s., obchodník s cennými papíry disponující licencí České národní banky, hledá pro svůj zákaznicky orientovaný tým v Praze energetické kolegy/kolegyně na pozice: Sales & Retention specialista
ID: 2601470  Datum zveřejnění: 9.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000 + měsíční bonusy