Programátor PHP

Hightech Development s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
plat dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj, programování a údržba internetových aplikací překračujících rámec ČR
• Spolupráce na analýze projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Roční kupon na MHD zdarma, Obědy/občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, práce v dostupné lokalitě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výborná znalost PHP5, HTML, CSS a MySQL
• Orientace ve webových technologiích – Javascript, JQuery, Ajax
• Znalost Drupalu
• Znalost práce pod známým PHP frameworkem výhodou
• Znalost práce s grafikou, příp. grafický cit výhodou
• Zájem se rychle učit, plnit termíny a "dělat věci dobře" - tvorba kvalitního software
• Odpovědnost, loajalitu a dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hightech Development s.r.o. je obchodní firmou zabývající se vývojem, výrobou a distribucí technologických produktů sloužících pro uspokojení nejrůznějších lidských potřeb a léčbu nemocí. Již od svého počátku vykazuje velmi slibný lidský a technologický potenciál. Přinášíme na český a evropský trh nové myšlenky, postoje a vize, které jsou běžné pro západoevropské podniky a celý vyspělý svět. Firma se řídí závazkem loajality vůči zákazníkům, svým obchodním partnerům a vůči sobě sama závazkem neustálého zlepšování se a vytvoření prostoru pro nové nápady a nadané lidi, kteří se chtějí realizovat a nebojí se prosadit.
ID: 2030015  Datum zveřejnění: 27.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: plat dle zkušeností