Online Marketingový Specialista / Copywriter

Hightech Development s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
plat dle zkušeností + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba a lazení PPC kampaní pro Adwords, Sklik
• Hledání nových cest jak vylepšit kampaně a způsob jejich optimalizace
• Vyhodnocování kampaní, hledání nových příležitostí a podílení se na online marketingu společnosti, doporučení pro další zlepšení
• Publikování firemních článků a podílení se na marketingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Roční kupon na MHD zdarma, Obědy/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům a služební automobil i k soukromým účelům dle dosažených výsledků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výbornou znalost PPC systémů Adwords, Sklik (Bing nebo FB výhodou)
• Zkušenosti s copywritingem, tvorbou produktových textů a PR článků které prodávají
• Perfektně ovládat český jazyk a anglický jazyk
• Výborná znalost SEO a SEM
• Analytické schopnosti
• Ochota učit se novým věcem a být součástí týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hightech Development s.r.o. je obchodní firmou zabývající se vývojem, výrobou a distribucí technologických produktů sloužících pro uspokojení nejrůznějších lidských potřeb a léčbu nemocí. Již od svého počátku vykazuje velmi slibný lidský a technologický potenciál. Přinášíme na český a evropský trh nové myšlenky, postoje a vize, které jsou běžné pro západoevropské podniky a celý vyspělý svět. Firma se řídí závazkem loajality vůči zákazníkům, svým obchodním partnerům a vůči sobě sama závazkem neustálého zlepšování se a vytvoření prostoru pro nové nápady a nadané lidi, kteří se chtějí realizovat a nebojí se prosadit.
ID: 2030022  Datum zveřejnění: 27.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: plat dle zkušeností + provize z prodeje