Pracovník Helpdesk s Aj

Hightech Development s.r.o.

Místo práce
Mečislavova 414/11, 14000 Praha 4, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, Plat dle dosažených zkušeností + prémie dle výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Denní komunikace se zákazníky a dodavateli (mail, telefon, skype)
• Pomoc zákazníkům při řešení problémů (mail, telefon, skype)
• Správa objednávek (řešení nespárovaných plateb, kontrola)
• Administrativní podpora vedení společnosti
• Přímá kooperace na vyhledávání nových obchodních příležitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• prémie dle dosažených výsledků
• firemní benefity (mobilní telefon, notebok, občerstvení na pracovišti)
• obědy zdarma, roční kupon na MHD zdarma
• práci v dostupné lokalitě (nám. Bratří Synků)
• práci v zavedené společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobré technické znalosti a schopnost rychle se učit podmínkou
• Výborná komunikace slovem i písmem v českém a anglickém jazyce podmínkou
• Španělština na komunikativní úrovni výhodou (slovem i písmem)
• Minimálně SŠ ekonomického, zdravotnického nebo technického zaměření, VŠ výhodou
• Předchozí zkušenosti s prodejem min. 1 rok a cit pro obchod podmínkou
• Předchozí zkušenosti s prací na zákaznické lince výhodou
• Celková praxe minimálně 2 roky
• Prozákaznický přístup a schopnost pracovat ve stresu
• Bezproblémové zacházení s MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
• Výborná orientace v prostředí internetu a na sociálních sítích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hightech Development s.r.o. je obchodní firmou zabývající se vývojem, výrobou a distribucí technologických produktů sloužících pro uspokojení nejrůznějších lidských potřeb a léčbu nemocí. Již od svého počátku vykazuje velmi slibný lidský a technologický potenciál. Přinášíme na český a evropský trh nové myšlenky, postoje a vize, které jsou běžné pro západoevropské podniky a celý vyspělý svět. Firma se řídí závazkem loajality vůči zákazníkům, svým obchodním partnerům a vůči sobě sama závazkem neustálého zlepšování se a vytvoření prostoru pro nové nápady a nadané lidi, kteří se chtějí realizovat a nebojí se prosadit.
ID: 2098194  Datum zveřejnění: 27.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, Plat dle dosažených zkušeností + prémie dle výsledků