Skladník/-ce

Hilding Anders Česká republika a.s. (MPSV)

Místo práce
Žižkova 1021, 508 01 Hořice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Hilding Anders Česká republika a.s., IČ 26173212
Pracoviště:Hilding Anders Česká republika a.s. - Sklad Hořice, Žižkova 1021, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SKLADNÍK/-CE - pracoviště Hořice.
V případě zájmu volejte na tel.: 734392188 pí Spilková Marcela nebo pište na e-mail: [email protected].
Kontaktní adresa - Roztoky u Jilemnice 2015, 512 31.

Požadujeme
- zkušenosti na podobné pozici výhodou
- samostatnost, odpovědnost
- fyzická zdatnost
- práce ve dvousměnném provozu
- týmový hráč
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
- zázemí a podporu nadnárodní a stabilní společnosti
- možnost pracovního růstu
- po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- možnost závodního stravování
- vhodné i pro absolventy

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11366050758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity