Výrobní ředitel s Nj - Brno venkov

HILL International s.r.o.

Místo práce
Brno venkov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice

Na této pozici bude Vaším hlavním úkolem určovat strategii a vést úspěšnou výrobní jednotku společnosti, která se řadí k jednomu z předních výrobců ve svém oboru. V rámci této pozice Výrobního ředitele ve finále zaštítíte celou výrobní složku včetně oblasti strategického plánování, nákupu, kvality, finančního oddělení a HR. Celkový počet zaměstnanců je nyní cca 200. Budete mít také komplexní odpovědnost za plnění výrobního plánu, kontrolu efektivity řízení nákladů a budete pravidelně komunikovat s klíčovými zákazníky společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka

Vybranému kandidátovi nabízíme výborné finanční ohodnocení na úrovni top managementu (dle splnění daných kritérií na oborové zkušenosti, manažerské dovednosti , znalost jazyka atd.), dále specializovaná školení v zahraniční matce, služební vůz i pro soukromé a v neposlední řadě kontinuální podporu ze strany centrály společnosti.

Informace o náboru

Všichni uchazeči obdrží informaci o dalším postupu ve výběrovém řízení.

Lokalita pohovorů - Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Naším partnerem je společnost, která patří k úspěšným výrobním podnikům v oblasti průmyslu; její výrobky jsou populární v ČR, ale i v zemích západní Evropy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

Z pozice vhodného kandidáta máte VŠ vzdělání technického zaměření, ideálně v oblasti strojírenství, či jiného příbuzného oboru a současně více než pětiletou zkušenost z řídící pozice ve výrobě také z příbuzného oboru (strojírenství, zpracování materiálů, dřevozpracující průmysl). Ideální zkušenost je z pozice Plant Manažera, Technického ředitele nebo Vedoucího výroby.

Hledáme flexibilní a organizačně silnou osobnost, která je připravena převzít zodpovědnost za řízení zavedené výrobní složky v rámci České republiky.
Nedílnou součástí Vaší pozice bude velmi častá komunikace se zahraniční centrálou, proto je nutnou podmínkou znalost německého jazyka na pokročilé úrovni včetně schopnosti prezentace v Nj a znalosti technické terminologie. Reportovat budete majitelům do centrály společnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1790200  Datum zveřejnění: 3.7.2014