Housekeeping Supervizor

HILTON PRAGUE OLD TOWN

Místo práce
V Celnici 7, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hilton Prague Old Town v centru Prahy aktuálně hledá nového člena do týmu Housekeepingu

Hledáme pozitivně naladěného člena týmu se spoustou energie a ochotou učit se nové věci.

Housekeeping Supervisor musí mít skvělé komunikačními dovednostmi, znalost anglického jazyka v psané i mluvené formě, ruský jazyk je plus. Praxe nebo vzdělání v oboru a znalost práce na počítači je přínosem. Pozice je na plný úvazek a rozložena na krátký/dlouhý týden.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající platové ohodnocení
Skvělý tým
Práci v centru Prahy
Benefity značky Hilton
Směny na krátký / dlouhý týden
Kariérní postup v rámci společnosti

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2017 (zbývá ještě 40 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Hilton Prague Old Town poskytuje ubytování v 303 pokojích v centru Prahy. Zajistíme konference, eventy, catering v hotelu i mimo hotel. Společenský sál pro 340 osob, 12 salonků, VIP pokoje a mnohem víc.

Adresa společnosti

Gestin Holding, a.s. - Hilton Prague Old Town
V Celnici 7
11000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilík
Tel.: 420-224 842 143
E-mail: poslat životopis
ID: 3148017   Datum zveřejnění: 1.8.2017