Číšník / servírka - Hilton Prague

HILTON PRAGUE

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.04.2017
Nabízený plat (hrubého)
Dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pozitivně naladěné lidi se spoustou energie a ochotou učit se nové věci,
se skvělými komunikačními dovednostmi, alespoň začáteční znalostí anglického jazyka,
flexibilní, se zaměřením na zákazníka a ambicemi kariérního rozvoje v rámci společnosti Hilton.

Nabízíme možnost práce v hotelu Hilton Prague ve snídaňové restauraci ATRIUM, kde se zejména staráme o zážitek hosta z servisu a objednávek v rámci snídaní.
Hlavní náplní práce je komunikace s hostem, přijimání objednávek a servis, udržování provozu v čistotě a pořádku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní pracovní prostředí ve skvělém týmu
Systém zaměstnaneckých benefitů (stravování v kantýně zdarma, příspěvky na jazykové kurzy, slevy u různých dodavatelů, školení a on-line tréninky, výrazné slevy v síti hotelů Hilton, apod.)
Možnost osobního a profesního rozvoje v rámci obou pražských hotelů Hilton

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Gastronomie, Restaurace, Hotely

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Pokladna - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton Prague - Biggest Hilton hotel in Central Europe

Adresa společnosti

Quinn Hotels a.s.
Pobrezni 1
11000 Praha
ID: 2990386   Datum zveřejnění: 20.4.2017