Conference & Events Operations Supervisor - Hilton Prague

Hilton Prague Old Town

Místo práce
Pobřežní 1, Praha 8-Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2019
Mzdové podmínky (brutto)
27000CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy, kteří se nebojí organizace a vysokého pracovního nasazení! Každý den budete mít na starost jinou akci, zodpovídat za včasné a perfektní doručení nejkvalitnějšího servisu, zároveň od Vás čekáme zodpovědnost a být pravou rukou našich Banketních koordinátorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní dobu dle zákoníku práce včetně přestávek na oběd
Odpovídající platové ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
Benefity společnosti Hilton (strava zdarma v hotelové týmové restauraci, vstup do fitness zdarma, proplácíme také jazykové kurzy, nabízíme možnost využít ubytování v hotelích Hilton po celém světě za zaměstnanecké ceny, penzijní připojištění, uniformu a číštění uniformy zdarma a mnoho dalších..

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

GASTRONOMIE, HOTELNICTVÍ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědný přístup k práci, organizační schopnosti, trpělivost, předchozí zkušenost z cateringu, banketů a nebo gala večeří je vítána! Anglický jazyk výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton je přední světová společnost, která zahrnuje ubytovací sektor od luxusních hotelů a letovisek s kompletními službami až po apartmá s prodlouženým pobytem a hotely střední ceny. Již více než sto let nabízí Hilton cestujícím na služební cestě i na dovolené to nejlepší z hlediska ubytování, služeb, vybavení a hodnoty. Hilton je odhodlán pokračovat ve své tradici poskytování výjimečných zážitků hostům napříč svými globálními značkami. Naše vize "naplnit zemi světlem a teplem pohostinnosti" nás spojuje jako tým, abychom každý den vytvářeli pozoruhodné zážitky z pohostinství po celém světě. A naši úžasní členové týmu jsou v centru toho všeho!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3069870  Datum zveřejnění: 23.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000CZK