BQT Captain/HeadWaiter - Hilton Prague

HILTON PRAGUE

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.05.2017
Nabízený plat (hrubého)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy, kteří se nebojí organizace a vysokého pracovního nasazení! Každý den budete mít na starost jinou akci, zodpovídat za včasné a perfektní doručení nejkvalitnějšího servisu, zároveň od Vás čekáme zodpovědnost a být pravou rukou našich Banketních koordinátorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní dobu dle zákoníku práce včetně přestávek na oběd
Odpovídající platové ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
Benefity společnosti Hilton (strava zdarma v hotelové týmové restauraci, vstup do fitness zdarma, proplácíme také jazykové kurzy, nabízíme možnost využít ubytování v hotelích Hilton po celém světě za zaměstnanecké ceny, penzijní připojištění, uniformu a číštění uniformy zdarma a mnoho dalších..

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2017 (zbývá ještě 32 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

GASTRONOMIE, HOTELNICTVÍ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědný přístup k práci, organizační schopnosti, trpělivost, předchozí zkušenost z cateringu, banketů a nebo gala večeří je vítána! Anglický jazyk výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton Prague - Biggest Hilton hotel in Central Europe

Adresa společnosti

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.
Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilik HR
E-mail: poslat životopis
ID: 3069870   Datum zveřejnění: 19.5.2017