Receptionist - Hilton Prague

Hilton Prague Old Town

Místo práce
Pobřežní 1, Praha 8-Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.08.2019
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 24 000 Kč/měsíczákladní mzda + osobní ohodnocení dle výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Check-in, check-out, communication with guests in English language every day, advising on direction or anything in relation of Prague. Checking emails and phone calls, multi-tasking on daily basis and ability to stay calm even in busy days. We are running 3 shift system (8 hours) - morning, afternoon, night

Zaměstnanecké výhody, benefity

EU Residents or valid working permit

Pleasant and welcoming personality and attitude

Passion for hospitality and recognition for such brand of Hilton

English speaking person with any problems to answer anything

Ability to prioritize and stress resistant

What we offer

Competitive salary + financial bonuses + hotel bonuses and incentive scheme
Contract for unlimited period with 90 days trial period as per Czech Labour code
Young and very energetic team
Environment of 5* Hilton hotel in centre of Prague
Possibility to learn - skills, languages / to get experience and BIG stamp to your CV from one of the biggest Hilton property in Central Europe with 791 rooms

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

We are looking for someone with experience in smaller hotel at reception desk or for graduates after tourism school - We are looking for someone who will be willing to grow within Hilton chain WorldWide. We do not want you to stay at the reception forever, we do want you to grow in our hotel, but also we would like to see your activity and performance!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton je přední světová společnost, která zahrnuje ubytovací sektor od luxusních hotelů a letovisek s kompletními službami až po apartmá s prodlouženým pobytem a hotely střední ceny. Již více než sto let nabízí Hilton cestujícím na služební cestě i na dovolené to nejlepší z hlediska ubytování, služeb, vybavení a hodnoty. Hilton je odhodlán pokračovat ve své tradici poskytování výjimečných zážitků hostům napříč svými globálními značkami. Naše vize "naplnit zemi světlem a teplem pohostinnosti" nás spojuje jako tým, abychom každý den vytvářeli pozoruhodné zážitky z pohostinství po celém světě. A naši úžasní členové týmu jsou v centru toho všeho!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3118296  Datum zveřejnění: 8.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 24 000 Kč/měsíczákladní mzda + osobní ohodnocení dle výkonu